تبلیغات و مارکتینگ

اینترنت مارکتینگ راهی نوین برای بهتر دیده شدن...

اینترنت مارکتینگ (Internet Marketing)

بازاریابی اینترنتی که به آن بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی تحت وب یا بازاریابی آنلاین گفته می شود، به کسب در آمد، فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت گفته می شود.

 انواع اینترنت مارکتینگ (Internet Marketing)

 

بازاریابی اینترنتی از طریق بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (Search Engine Marketing)

در این روش با بهینه سازی اصولی وب سایت و استفاده از تکنیک های سئو، وب سایت شما در نتایج جستجو بالاتری نسبت به سایر وب سایت ها قرار می گیرد و بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند و فروش وب سایت را افزایش دهند. 

تیم سئو و بهینه سازی گروه آرت کلیک با متخصصان حرفه ای خود آماده مشاوره و بهینه سازی وب سایت شما می باشد.

 

بازاریابی اینترنتی از طریق تبلیغات کلیکی گوگل

در این روش موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل این امکان را به کاربران می دهند که با پرداخت هزینه برای یک کلمه کلیدی خاص در بالای نتایج جستجو ظاهر شوند که به این روش تبلیغات کلیکی گوگل گفته می شود و تنها به ازای کلیک کاربر بر روی لینک سایت شما از هزینه تبلیغات شما کسر خواهد شد.

یکی از خدمات گروه تبلیغات اینترنتی آرت کلیک تبلیغات کلیکی گوگل ( بصورت مشاوره در انتخاب کلمات کلیدی و تبلیغات کلیکی شما / ارائه پنل های مستقل مدیریت تبلیغات کلیکی در گوگل ادورز ) می باشد.

 

 

بازاریابی اینترنتی با شبکه های اجتماعی  (Social Media Marketing)

ابزار دیگر بازاریابی اینترنتی استفاده از شبکه های اجتماعی مثل فیس ... می باشد. این روش به دو صورت رایگان و پولی انجام می شود. 

در روش رایگان تبلیغات در شبکه های اجتماعی، فعالیتهای منظم شما در شبکه های اجتماعی، قرار دادن لینک های مربوطه،  کاربران را با برند شما و محصولاتی که ارائه می دهید آشنا می کند. 

روش پولی تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز در ازای پرداخت هزینه، تبلیغ شما در صفحات مختلف این شبکه ها ظاهر می شود.

یکی از خدمات گروه بازاریابی اینترنتی آرت کلیک تبلیغات در شبکه های اجتماعی است.

 

ویدئو مارکتینگ  (Video Marketing)

آموزش تصویری که به مراتب جذاب تر و تاثیر گذارتر از آموزش نوشتاری است نوع دیگری از بازاریابی اینترنتی است. در صورتی که از محصولات و خدماتی که در شرکت خود ارائه می دهید ویدیو های جذابی تهیه کنید و آنها را در اینترنت منتشر کنید، بازدیدکنندگان بسیار زیادی با شما و خدماتی که ارائه می دهید آشنا خواهند شد.یکی از خدمات گروه بازاریابی اینترنتی آرت کلیک تولید محتوای ویدئویی مناسب برای معرفی شماست.

 

ایمیل مارکتینگ  (Email Marketing) 

یکی دیگر از ابزار مهم و کاربردی بازاریابی اینترنتی، ایمیل مارکتینگ است. این روش به بیان ساده شامل ارسال ایمیل های گروهی به تعداد زیادی از کاربران و تشویق آنها به بازدید از وب سایت و خرید می باشد. 

گروه ایمیل مارکتینگ آرت کلیک با مشاوران متخصص خود اماده ارائه کلیه خدمات ایمیل مارکتینک ( ارسال ایمیل گروهی / ارائه پنل های اختصاصی ارسال ایمیل انبوه ) با در دست داشتن بانک ایمیل انبوه کاربران فعال اینترنتی می باشد.

 

تبلیغات پولی  (Paid advertising) 

قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در وب سایت هایی که بازدیدکنندگان فراوانی دارند یکی دیگر از انواع بازاریابی اینترنتی به شمار می آید. این نوع تبلیغات شامل پرداخت هزینه ماهانه برای درج بنر در بخش های مختلف وب سایتهای پربازدید می باشد.

گروه مارکتینگ آرت کلیک با معرفی پربازدید ترین سایت های ایرانی و دارای رنک بالا شما را در تبلیغات موثر یاری می کند.

 

بازاریابی از طریق ارسال SMS انبوه (SMS Marketing)

ارسال SMS های تبلغاتی مناسب به جامعه هدف شما یکی از خدمات گروه بازاریابی آرت کلیک می باشد.( ارسال انبوه SMS گروهی / ارائه پنل مستقل ارسال اس ام اس انبوه  )

 

بازاریابی از طریق سایت های درج آگهی (Advertisement Web Site)

یکی از راه های موثر تبلیغات درج آگهی در سایت های آگهی دهنده با رنک بالاست.گروه آرت کلیک با در اختیار داشتن بانک کامل و جامع وب سایت های مفید تبلیغاتی شما را در هر چه بهتر دیده شدن یاری می کند.