تبلیغات و مارکتینگ

اینترنت مارکتینگ راهی نوین برای بهتر دیده شدن...

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)

یکی دیگر از ابزار مهم و کاربردی بازاریابی اینترنتی، ایمیل مارکتینگ است. این روش به بیان ساده شامل ارسال ایمیل های گروهی به تعداد زیادی از کاربران و تشویق آنها به بازدید از وب سایت و خرید می باشد.

گروه مارکتینگ آرت کلیک با مشاوران متخصص خود اماده ارائه کلیه خدمات ایمیل مارکتینک ( ارسال ایمیل گروهی / ارائه پنل های اختصاصی ارسال ایمیل انبوه ) با در دست داشتن بانک ایمیل انبوه کاربران فعال اینترنتی می باشد.

 

ایمیل مارکتینگ توسط گروه تبلیغات آرت کلیک به دو صورت قابل انجام است

 

 • ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه به بانک کاربران آنلاین و معتبر

در این روش شما اطلاعات تماس، متن وعکس تبلیغاتی خود را ارسال کرده و مشاوران ما در بخش ایمیل مارکتینگ، آن را به بانک ایمیل کاربران فعال اینترنتی با توجه به گروه مورد نظر شما ارسال می کنند و در نهایت گزارش کاملی به شما ارائه می دهند.

 

 • ارائه پنل های مستقل ارسال ایمیل تبلیغاتی

در این روش به شما یک پنل اختصاصی تعلق می گیرد و شما می توانید ایمیل های خود را به بانک ایمیل موجود در پنل یا آدرس ایمیل مشتریان خود ارسال کنید.

 

 

ویژگی های پنل ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی آرت کلیک

 

 • گارانتی اسپم (Spam) نشدن

یک معیار مهم در انتخاب یک پنل ارسال ایمیل، دقت به این نکته است که ایمیل های ارسالی باید در صندوق پیام (Inbox) گیرندگان وارد شود، نه در پوشه هرزنامه (Spam)!

در این پنل شما با اطمینان خاطر می توانید ایمیل های متعددی ارسال کنید و مطمئن باشید که در پوشه هرزنامه (Spam) مخاطبان وارد نمی شود. این مساله برای گیرنده های پیام شما بسیار حائز اهمیت است و در اثربخشی متن ارسالی شما نقش اساسی دارد.

از این رو ورود ایمیل در صندوق پیام گیرنده ها، به دقت مورد تست و ارزیابی بخش فنی ما قرار گرفته و شما می توانید مطمئن باشید که از پیشرفته ترین سیستم های ارسال ایمیل استفاده می کنید.

 

 • امکان لغو دریافت ایمیل از طرف گیرنده

در این پنل شما می توانید به گیرنده ایمیل خود این حق انتخاب را بدهید که برای دریافت و عدم دریافت رایانامه های شما تصمیم بگیرد.

در انتهای ایمیل های ارسالی از شما، یک لینک وجود دارد که با کلیک بر روی آن، دیگر به آن گیرنده Email ارسال نمی شود. برای بسیاری از سرویس دهندگان دیگر مانند یاهو (Yahoo)، جی میل (Gmail)، هات میل (Hotmail)، و ... این مساله بسیار مهم بوده و یک معیار مهم برای اسپم (Spam) نشدن ایمیل های ارسالی شما به حساب می آید.

 

 • ردیابی رفتار گیرنده

شما به عنوان فرستنده ، حق دارید از نتیجه ارسال پیام های خود باخبر شوید.

با استفاده از این پنل، هر وقت که ایمیلی ارسال کنید، در قسمت نتایج به شما گزارش داده می شود که چه کسانی ایمیل شما را باز کرده اند، و از میان آنها، چه کسانی به لینک درج شده درون ایمیل مراجعه کرده اند. آگاهی از اینکه افراد مختلف چه رفتاری نسبت به ایمیل ارسالی شما دارند، باعث می شود که برای هر دسته از مخاطبان، برنامه مناسبی تدارک ببینید.

 

 • ارسال هوشمند ایمیل

با استفاده از ارسال هوشمند ایمیل، شما می توانید یک ایمیل دلخواه را به مخاطبان مختلف ارسال کنید.

شما می توانید در زمان های دلخواه به یک یا هزاران آدرس ایمیل، متن پیام خود را ارسال کنید. نکته قابل توجه این است که متن های شما با یک تنظیم بسیار ساده، با نام گیرنده به وی ارسال می شود. بنابراین هر گیرنده پیام، با دریافت پیامی از شما که نام خودش را در آن می بیند، احساس صمیمیت ونزدیکی بیشتری به پیام شما خواهد داشت .

حتی در موضوع (subject) ایمیل هر گیرنده می توانید نام وی را قرار دهید تا حتما پیام شما را مشاهده کند. تصور کنید که یک متن اطلاع رسانی یا دعوت را برای 500 نفر ارسال کنید و هرکدام از گیرندگان پیام شما نام خودش را در ایمیل دریافتی ببیند! همیشه دقت و توجه افراد به پیام هایی که مخصوص به خودشان ارسال شده، بسیار بیشتر است.

 

 • ارسال ایمیل با زمانبندی

ممکن است بخواهید در زمان های مختلف، برای گیرندگان دلخواه، ایمیل ارسال کنید.

با استفاده از این پنل شما می توانید از قبل رایانامه مورد نظر را نوشته و زمان بندی های دلخواه خود را تعیین کنید. سیستم به صورت خودکار ایمیل شما را در یک روز خاص، یا به صورت هفتگی و ماهانه که تنظیم کرده اید، به نام گیرنده برای وی ارسال می کند. به این ترتیب شما فقط شاهد اجرای دقیق برنامه ها هستید!

 

 • پیام تشکر از باز کردن ایمیل

با استفاده از این خدمت منحصر به فرد، هرگاه که یکی از مخاطبان شما، ایمیل ارسالی از طرف شما را باز کند، یک پیامک با متن دلخواه به گیرنده ارسال می شود.

تجربه نشان می دهد که دریافت این پیامک برای کسی که ایمیل ما را باز می کند بسیار جذاب بوده و اثر ذهنی مثبتی در ارتباط با شما ایجاد می کند.

 

 • گزارشات نموداری

پس از اجرای هر برنامه ایمیل، نتایج برنامه به صورت یک گزارش جامع نموداری در اختیار شما قرار می گیرد.

شما با داشتن این تحلیل متوجه می شوید که چه تعداد از آدم ها ایمیل شما را دریافت کرده اند و چه کسانی ایمیل شما را در صندوق پیام خود بازکرده اند و چه کسانی بر روی لینک درون ایمیل ارسالی شما کلیک کرده اند و از صفحه مورد نظر شما بازدید کرده اند.

 

 • دیگر ویژگی های منحصر به فرد پنل های ارسال ایمیل آرت کلیک

قابلیت شناسایی Email تکراری در هنگام وارد کردن ایمیلها

قابلیت شناسایی ایمیل های نامعتبر و منقضی شده و غیر فعال در هنگام ارسال تبلیغات

قابلیت گزارش دهی حرفه ای بر اساس تعداد ارسال شده،باز شده،کلیک شده و نمایش ایمیل هایی که تبلیغات شما را باز کرده اند و همچنین چه ایمیل هایی بر روی چه لینک هایی کلیک کرده اند به همراه تاریخ و ساعت میلادی.

قابلیت ارسال آفلاین یعنی بعد از شروع ارسال نیازی به باز بودن ‌پنل و یا آنلاین بودن ندارید

قابلیت ذخیره سازی آدرس ایمیل هایی که بر روی تبلیغات شما کلیک کرده اند و یا تبلیغات شما را باز کرده اند

قابلیت ارسال زمانبندی شده

قابلیت ارسال یک تبلیغ دیگر به هنگام باز شدن تبلیغ قبلی توسط ایمیل ها

 قابلیت استفاده از کد اچ تی ام ال (HTML)

قابلیت تعیین مشخصات اس ام تی پی در پنل (SMTP)

مشاوره و سفارش ایمیل مارکتینگ
 1. نام و نام خانوادگی *
  ورودی نامعتبر
 2. شماره موبایل *
  ورودی نامعتبر
 3. آدرس ایمیل *
  ورودی نامعتبر
 4. عنوان ایمیل *
  ورودی نامعتبر
 5. متن ایمیل *
  ورودی نامعتبر
 6. آدرس وب سايت
  ورودی نامعتبر
 7. تصویر آگهی
  ورودی نامعتبر
 8. توضیحات
  ورودی نامعتبر
 9. نحوه آشنایی با ما *
  ورودی نامعتبر