تبلیغات و مارکتینگ

اینترنت مارکتینگ راهی نوین برای بهتر دیده شدن...

تبلیغات در گوگل (Google Adwords)

در این روش موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل این امکان را به کاربران می دهند که با پرداخت هزینه برای یک کلمه کلیدی خاص در بالای نتایج جستجو ظاهر شوند که به این روش تبلیغات کلیکی گوگل گفته می شود و تنها به ازای کلیک کاربر بر روی لینک سایت شما از هزینه تبلغات شما کسر خواهد شد.

یکی از خدمات گروه تبلیغات اینترنتی آرت کلیک تبلیغات کلیکی گوگل ( بصورت مشاوره در انتخاب کلمات کلیدی و تبلیغات کلیکی شما / ارائه پنل های مستقل مدیریت تبلیغات کلیکی در گوگل ادورز ) می باشد.

 

منظور از تبلیغات در گوگل چیست؟

 

حتماً تا حالا در صفحه های نتایج جستجوی  گوگل دیده اید که در بالای نتایج، سمت راست آن‌ها یا گاه زیر نتایج تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شود. .این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادوردز ایجاد شده اند.

سرویس ادوردز به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه بر آن که سایت‌ هایشان بر حسب رتبه ای که الگوریتم‌های گوگل به آن‌ ها اختصاص داده است در نتایج جست‌جو نمایش داده می‌شود، بتوانند سایت‌هایشان را در همان صفحه اول نتایج جست‌جوی گوگل برای کاربرانی که جست‌جوهایی مرتبط با کسب و کار و وب‌سایت آن‌ها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت های مختلف به نمایش بگذارند.

 

تبلیغات در گوگل

 

مزایای تبلیغ در گوگل

 

از جمله مزایای تبلیغات در گوگل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • روزانه میلیون ها نفر از گوگل برای جستجو استفاده می کنند.
 • آگهی تبلیغ در گوگل شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده می شود. به عنوان مثال فقط کاربرانی که در ایران زندگی می کنند و کلمه “حسابداری” را جستجو کرده اند، تبلیغ شما را ببینند.
 • امکان مشخص نمودن اینکه آگهی در چه ساعاتی از روز یا چه روزهایی از هفته پخش شود.
 • امکان تعیین کلمات کلیدی برای بهینه کردن هرچه بیشتر هزینه های آگهی.
 • امکان طراحی آگهی های متفاوت برای یک گروه آگهی و تشخیص اینکه کدام آگهی بیشتر مشتری جذب کرده است.
 • مخاطبین شما کسانی خواهند بود که واقعا میتوانند مشتری بالقوه شما باشند .

 

شما برای نمایش آگهی خود در گوگل و متمایز از دیگران هیچ مبلغی نمی پردازید، فقط زمانی هزینه تبلیغ را پرداخت می کنید که بر روی تبلیغ شما کلیک شده باشد و سایت شما دیده شود.

 

چگونگی تبلیغ در گوگل

 

زمانی که شما در گوگل مشغول جستجو هستید در واقع شما خواهان محصول خاص و یا مطلب خواصی هستید و مدام در سایت گوگل جستجو می کنید و صفحات را ورق می زنید از این فرصت گوگل استفاده کرده تا آگهی های شما را در بهترین نقطه مخاطب قرار دهد.

علاقه مندان به آگهی در گوگل می توانند متن های آگهی خود را در صفحات جستجوی گوگل ظاهر کنند و هیچ هزینه ای تا زمانی که کلیک بر روی آگهی نشده پرداخت نکنند و زمانی هزینه کسر می شود که مشتری کلیک کرده و وارد سایت شود.

 

نحوه کارکرد تبلیغات در گوگل به چه شکل است؟

 

اساس کار تبلیغات در موتورهای جستجو به این صورت است که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید ، کلمات کلیدی را انتخاب می کنید و هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در موتورهای جستجو همانند یاهو، بینگ و گوگل جستجو می شوند ، آگهی شما در صفحه اول سایت گوگل ظاهر خواهد شد. 

وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که روی آگهی شما کلیک کنند و وارد سایت شما بشوند. در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا باز کنید کم خواهد شد.

مثلا شخصی در جستجوی خرید موبایل می باشد بنابراین اولین جمله ای را که جستجو می کند خرید موبایل است. با توجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر در قسمت پشتیبان مالی فقط برای افرادی که این جمله را جستجو کنند نمایش داده خواهد شد.

 

 

هزینه های تبلیغات در گوگل Cost Per Click (CPC)

 

هزینه تبلیغ در موتور جستجوی گوگل بر اساس کلیک می باشد یعنی زمانی که کلیکی بر روی آگهی شما می شود شما هزینه ای پرداخت خواهید کرد و از اعتبار اولیه کسر می شود .

تیم تبلیغات آرت کلیک به عنوان کارگزار گوگل در امارات و ایتالیا هیچ هزینه اضافی و مازادی مبنی بر راه اندازی و غیره از شما نمیگیرد و طبق تعرفه های جهانی گوگل محاسبه می نماید و کارمزد خود را از گوگل می گیرد ( فقط شامل Partner رسمی )

● قیمت های گوناگون همکاران (شما باید در انتخاب مشاور تبلیغاتی خود برای تبلیغات در گوگل هوشیار باشید)

● برای شما چه مقدار اعتبار در گوگل در نظر گرفته می شود

● دسترسی شما به مدیریت کنترل تبلیغات تا چه حد است

● انتخاب کلمات کلیدی بر چه معیاراست

● پشتیبانی ۲۴ ساعته

 

نکته مهم بعدی اینکه اگر با قیمت پایین تبلیغات مواجه شدید این را بدانید که قیمت کم دلیل بر خوب بودن سرویس نمی باشد و فقط به میزان کم به شما سرویس خواهد داد و با میزان اعتبار کم تبلیغات هیچ بازدهی و سودی برای شما نخواهد داشت.

گوگل برای افرادی که بیشتر بودجه در نظر می گیرند ارزش بیشتری قائل می شود و آگهی را بیشتر نمایش می دهد و برای افرادی که کمتر بودجه در نظر می گیرند به نسبت بودجه آنها آگهی را کمتر نمایش می دهد.

و نکته آخر این که تبلیغات در گوگل به صورت کلیکی می باشد و محدودیت زمانی نمی توان برای این آگهی در نظر گرفت یعنی تا زمانی که در حساب خود اعتبار داشته باشید آگهی شما فعال خواهد بود.

با توجه به نوع تبلیغات در گوگل بحث پشتیبانی در این نوع تبلیغات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که بررسی روزانه تبلیغات از مهم ترین نکات و پاسخگویی به مشکلات و تغیرات در خواستی در طول اجرای تبلیغات از حقوق مسلم مشتریان می باشد.

.تیم تبلیغات آرت کلیک با استفاده از افراد متخصص و آموزش دیده توسط گوگل در امارات معنای واقعی پشتیبانی را برای شما نمایش می دهد

 

ارائه اکانت اختصاصی Google Adwords

 

گروه تبلیغات آرت کلیک از بزرگترین شرکت های تبلیغات اینترنتی ایران و نماینده گوگل در کشور و با دارای بودن بیش از ۴۰,۰۰۰ (بیست هزار کاربر) و ۱۱ سال تجربه بهترین کیفیت و مشاوره را در تبلیغات اینترنتی و گوگلی در اختیار مجموعه گسترده ای از مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا وب سایت های کوچک فروشگاهی قرارداده است.

این خدمات همان خدمات تبلیغات در گوگل می باشد با این تفاوت که در این خدمات به هر کاربر یک اکانت اختصاصی گوگل ارائه خواهد شد و کاربران می توانند بصورت مستقیم به اکانت خود دسترسی نموده و تغییرات و مدیریت و بررسی نمایند.  همچنین تبلیغ کاربر در ایران و گوگل فارسی نیز نمایش داده می شود.

 

 

مشاوره و سفارش تبلیغ در گوگل
 1. نام و نام خانوادگی *
  ورودی نامعتبر
 2. شماره موبایل *
  ورودی نامعتبر
 3. آدرس ایمیل *
  ورودی نامعتبر
 4. عنوان آگهي (Headline)
  ورودی نامعتبر
  ( حداكثر 25 كاراكتر )
 5. متن آگهي (Description)
  ورودی نامعتبر
  ( حداکثر دو سطر و هرسطر شامل 35 كاراكتر )
 6. آدرس نمایشی وب سايت شما (Display URL)
  ورودی نامعتبر
  ( حداكثر تعداد كاراكتربراي نمايش URL شما 35 كاراكتر)
 7. آدرس URL صفحه مقصد (Destination URL)
  ورودی نامعتبر
 8. توضیحات
  ورودی نامعتبر
 9. نحوه آشنایی با ما *
  ورودی نامعتبر