سئو و بهینه سازی

بهینه سازی برای موتورهای جست و جو

سئو و بهینه سازی سایت

سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization می‌باشد. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید.

بهینه ‌سازی برای موتورهای جست و جو به شما کمک می‌کند تا رتبه بالاتری در نتایج جست و جو داشته باشید. سئو یک تخصص است که به افزایش بازدید کننده‌ هدفمند شما از موتورهای جست ‌وجو کمک می‌کند. در این فرایند، تجربه کاربری، محتوا، بک ‌لینک‌ها، شبکه‌های اجتماعی و  مباحث فنی مثل سرعت و ساختار سایت دخیل هستند. بیشتر قوانین سئو توسط گوگل مشخص می‌شوند و دیگر موتورهای جست‌وجو قوانینی شبیه به گوگل دارند.

 

سئو و بهینه سازی سایت

 

چرا سایت شما به سئو نیاز دارد؟

 

وب سایت ها در تمامی موضوعات و حیطه های کاری (niches) دارای رقیبان زیادی هستند . در هر موضوع و کلمه کلیدی ، تنها ۱۰ وب سایت اول در نتایج جست و جو می توانند فروش مناسب داشته باشند و درآمد خوبی کسب کنند.

ماهیانه میلیون‌ها کاربر در اینترنت به جست‌وجوی محصولات و خدمات شما می‌گردند و اکثر آنها برای جست ‌وجو از موتورهای جست ‌وجویی مثل گوگل استفاده می‌کنند. یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران سایت‌ها٬ قرارگیری سایت آنها در صفحه اول نتایج جست‌ وجو است.

تیم آرت کلیک با متخصصان حرفه ای خود اقدام به بررسی و آنالیز سایت شما کرده و مشکلات آن را در قالب یک گزارش به شما ارائه می دهد، سپس با توجه به آن اقدامات لازم جهت بهینه سازی وب سایت شما انجام می شود.

خدمات بهینه سازی گروه آرت کلیک در قالب چند پکیج با توجه به نیاز و بودجه شما ارائه می شود.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

مشاوره و سفارش سئو و بهینه سازی
 1. نام و نام خانوادگی *
  ورودی نامعتبر
 2. شماره موبایل *
  ورودی نامعتبر
 3. آدرس ایمیل *
  ورودی نامعتبر
 4. آدرس وب سایت *
  ورودی نامعتبر
 5. نوع بهینه سازی
  ورودی نامعتبر
 6. توضیحات
  ورودی نامعتبر
 7. نحوه آشنایی با ما *
  ورودی نامعتبر